Protez | Sertleşme Sorununa çözüm bulun

Esnek Penil İmplant – Bükülebilir Penil Protez – Tek Parçalı Penil Protez

Bükülebilir (esnek) bir implantın ilkeleri basittir. İmplant, penis şaftının içine yerleştirilmiş iki sert fakat esnek çubuktan oluşur. Bu implantın başka parçası yoktur. Sadece penisi tutun ve penetrasyonu sağlamak için istediğiniz pozisyona getirin. Bitirdiğinizde, gizlemek için geri bükersiniz.

Esnek Penil İmplant nasıl çalışır?

Bükülebilir Penil Protez şunlardan oluşur:

Bükülebilen implant çubukları kalıcı olarak sıkı bir penis üretir. Bu dövülebilir implant, corpora cavernosa’ya yerleştirilen iki yumuşak, bükülebilir çubuktan oluşur.2 Bu implantın başka parçası yoktur. Sertleşmek için penisi tutmanız ve istediğiniz pozisyona getirmeniz yeterlidir. Bitirdiğinizde penisi önceki konumuna döndürürsünüz.

Size uygun implantı aldığınızdan emin olmak için her implant seçeneğini doktorunuz veya hemşirenizle tartışın. İmplante edildiğinde, dövülebilir (esnek) penil implantlar dışarıdan görünmeyecektir, ancak penisiniz dokunmak için sıkı hissedecektir. Şişirilebilir penis protezi ile penis gevşemiş ve sarkık haldeyken daha normal görünür. Bir erkeğe bakarak implantı olduğu belli olmaz. Şişirilebilir penis implantları kontrollü, daha doğal bir ereksiyon sağlar ve cihazın tamamı vücutta tamamen gizlenir.

Önemli Risk Bilgileri

Penis implantının yerleştirilmesi ameliyat gerektirir. Ameliyatın riskleri bunlarla sınırlı olmamak üzere enfeksiyon, şişme, ağrı ve rahatsızlık gibi komplikasyonları içerebilir. İmplante edildikten sonra, ek cerrahi gerektirebilecek enfeksiyon, erozyon, ürün göçü veya cihaz arızası olasılığı olabilir. Doktorunuz veya hemşireniz, durumunuz için eksiksiz risk bilgisi sağlayacaktır.

Şişirilebilir Penil İmplant çözümünü keşfedin

1: Coloplast Genesis® Malleable Penile Prosthesis Instructions for Use. Coloplast Corp. 2014. 

2: Habous M, Malleabe (Semi-Rigid) penile prosthesis. J Sex Med. 2015; 12:1984-1988.

3: Coloplast Titan®,Titan®OTR and Titan®Touch Inflatable Penile Prosthesis Instructions for Use. Coloplast Corp. 2016.

İçeriği Paylaş